Przejdź do treści

W naszej ofercie usług ważne miejsce zajmuje sprzedaż urządzeń podnośnikowo-dźwigowych, które importujemy na zamówienie zza granicy. Na specjalne zamówienie klientów możemy sprowadzić każdy rodzaj dźwigów czy podnośników i żurawi oraz ładowarek teleskopowych. Oferujemy sprzedaż dźwigów i innych urządzeń, które pochodzą z legalnych źródeł, są sprawne technicznie i posiadają wszelką niezbędną dokumentację. Oczywiście istnieje możliwość obejrzenia kilku maszyn z naszej oferty na naszym placu przy siedzibie firmy.

Na zamówienie klienta możemy sprowadzić najlepsze dźwigi, żurawie samochodowe i samojezdne, ładowarki teleskopowe, podnośniki koszowe i inne urządzenia budowlane. Zapewniamy atrakcyjny cenowo transport zakupionych maszyn, przeprowadzamy niezbędny przegląd UDT oraz rejestrujemy maszynę. Istnieje możliwość zakupu ratalnego oraz leasingu. Pomagamy również w zakupie części zamiennych do maszyn oraz w zdobyciu wszelkiej dokumentacji.

Gwarantujemy najlepsze urządzenia, gotowe do pracy i doskonałe w eksploatacji.

Nasze dźwigi na sprzedaż oraz podnośniki i żurawie można obejrzeć po uprzednim kontakcie telefonicznym – p. Dariusz Kujawa 602 33 55 00.

Niektóre z proponowanych przez nas maszyn można obejrzeć na naszej drugiej stronie internetowej – dźwigi i żurawie na sprzedaż.