Proponujemy Państwu najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane usługi dźwigowe realizowane na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. W naszej ofercie usługi wykonywane za pomocą nowoczesnych dźwigów to usługi, które cieszą się największą popularnością wśród klientów. Zastosowanie usług dźwigowych jest bardzo szerokie i dotyczy nie tylko branży budowlanej, ale również innych sytuacji, w których można wykorzystać bardzo dużą moc dźwigów.

W naszej firmie dostępne są najlepsze dźwigi samochodowe i samojezdne, za pomocą których realizujemy nasze usługi dźwigowe szybko i sprawnie. Sposobów na wykorzystanie dźwigów można wymienić mnóstwo, a nasze usługi wykorzystywane są chociażby do takich zadań jak:

– przenoszenie ogromnych elementów konstrukcyjnych o dużych ciężarach

– załadunek i rozładunek towarów, elementów budowlanych itp.

– montaż scen i innych obiektów

– podnoszenie i przenoszenie ogromnych ciężarów

– demontaż reklam

Nasze zaawansowane technologicznie i sprawne pod każdym względem dźwigi można wykorzystać na wiele sposobów, również chociażby przy wyciąganiu pojazdów z rowów czy przy rozbiórce budynków, gdzie moc dźwigów również może być przydatna. Na terenie Warszawy bardzo często można zobaczyć nasze urządzenia realizujące usługi dźwigowe np. na placach budowy nowoczesnych budynków mieszkalnych czy obiektów użyteczności publicznej.

Firma, którą prowadzimy, często wybierana jest jako podwykonawca dla większych firm, które potrzebują pomocy bądź chcą zlecić pewien zakres działań na placu budowy mniejszej firmie, która specjalizuje się w konkretnym sektorze usług. Wielokrotnie realizowaliśmy wynajem dźwigów w Warszawie dla większych firm, które potrzebowały wsparcia dobrej firmy podczas realizacji dużych zleceń.