W naszej firmie szeroki wachlarz usług przewiduje również obszerną ilość miejsca dla usług realizowanych za pomocą nowoczesnych urządzeń, jakimi są podnośniki budowlane. Naszym klientom proponujemy zaawansowane usługi podnośnikowe, które można wykorzystać przy wielu zadaniach niekoniecznie związanych z budownictwem. Naszym klientom zapewniamy najlepsze maszyny wraz z profesjonalną obsługą operatora podnośnika, który zapewni sprawny przebieg prac i działania na najlepszym poziomie.

Nasze podnośniki koszowe można wykorzystać przy takich pracach jak chociażby:

– montaż i demontaż reklam

– montaż i konserwacja oświetlenia

– prace montażowe na wysokościach typu montaż okien, montaż rynien, montaż instalacji alarmowych i elektrycznych na dużych wysokościach

– prace dekarskie i blacharskie

– pielęgnacja zieleni np. przycinanie drzew i krzewów

– usuwanie skutków wichury np. usuwanie nadłamanych gałęzi drzew

– strącanie sopli i usuwanie śniegu z dachów

– montaż scen, hal, podestów

Nasze podnośniki koszowe, które oferujemy naszym klientom to podnośniki, które są w stanie poradzić sobie z każdym zleceniem. Oferując wynajem podnośników koszowych staramy się dobierać urządzenia w taki sposób, by zrealizowały one swoje zadania na najlepszym poziomie. Zapewniamy najlepsze urządzenia oraz wykwalifikowanych operatorów, którzy posługują się podnośnikami koszowymi tak samo sprawnie, jak chirurg skalpelem.

Zapraszamy do korzystania z naszych podnośników koszowych i z innych urządzeń, takich jak chociażby dźwigi czy żurawie samochodowe, dzięki którym można realizować wszelkie usługi wymagające dużej mocy maszyny i dużego zasięgu ramion podnośnika czy żurawia.