Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Warszawie

W dzisiejszych czasach wiele firm oferuje swoim klientom profesjonalne usługi, takie jak chociażby wynajem dźwigów czy innych urządzeń podnośnikowych i dźwigowych. Nie da się nie zauważyć, że mnóstwo osób i firm chętnie wynajmuje urządzenia, by realizować różnorodne zadania, które wymagają pomocy dużych urządzeń o ogromnej sile udźwigu i o dużym zasięgu ramion podnośnikowych. Coraz częściej pojawia się pytanie czy lepiej zastosować wynajem dźwigów czy może lepiej zainteresować się tematem pt. sprzedaż dźwigów i zainwestować we własne maszyny.

Kupno własnych urządzeń

Kupno własnych urządzeń podnośnikowych i dźwigowych ma sens, gdy prowadzimy firmę, która regularnie otrzymuje zlecenia na prace budowlane, przy których zastosowanie dźwigów i żurawi czy podnośników jest niezbędne. Jeśli prowadzimy dużą firmę budowlaną, która zajmuje się realizacją wielu zleceń i mamy pewność, że zakupione dźwigi czy podnośniki koszowe nie będą stały bezczynnie na placu za naszą firmą to warto zainwestować we własne maszyny, których zakup bardzo szybko się zwróci a urządzenia zaczną na siebie zarabiać i pomnażać przychody.

Jeśli natomiast prowadzimy małą firmę, która otrzymuje od czasu do czasu zlecenia na usługi, w których wykorzystywane są podnośniki koszowe, dźwigi bądź żurawie to zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajmowanie urządzeń z firm, które specjalizują się w tego typu usługach. W każdym mieście w Polsce można znaleźć takie firmy jak nasza, w których można wynająć urządzenia podnośnikowo-dźwigowe, dzięki którym można realizować zlecenia dla swoich klientów bez konieczności inwestowania w kupno maszyn. Wykorzystując wynajem dźwigów i innych urządzeń w firmach, które specjalizują się w takich usługach, nie trzeba martwić się o to, że maszyny trzeba utrzymywać w martwym okresie czy dbać i ich regularne przeglądy techniczne i inne niezbędne aspekty posiadania wielkogabarytowych maszyn budowlanych.

Zapraszamy do kontaktu

Wykorzystując wynajem dźwigów, takich jak chociażby dźwigi samojezdne i dźwigi samochodowe dostępne w naszej firmie, wiele mniejszych firm i wiele zdecydowanie większych firm realizuje zlecenia dla swoich firm wykorzystując nas jako podwykonawców, którzy zapewniają najwyższej jakości usługi wynajmu i najlepsze urządzenia. Korzystając z opcji wynajmu płaci się tylko za usługę wynajmu, a nie za utrzymanie maszyn, ich przeglądy techniczne czy naprawy.