Przejdź do treści

Kontakt

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. – Podnosimy w całej Polsce!

Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej wymagających zleceń i zadań, które z pozoru wydają się być niemożliwe do zrealizowania.

Nasze usługi dźwigowe i wynajem podnośników to usługi, które realizujemy nie tylko na terenie Warszawy, ale również w okolicznych miejscowościach i miastach. Nasze urządzenia, takie jak dźwigi samochodowe, podnośniki koszowe czy żurawie samojezdne mogą Państwo wynająć do zadań w takich miastach jak chociażby: Piaseczno, Pruszków, Ożarów, Grodzisk Maz, Góra Kalwaria i oczywiście Warszawa.

W Warszawie nasze dźwigi i podnośniki najczęściej realizują swoje zadania na terenie takich dzielnic stołecznych jak: Ursynów, Mokotów, Służewiec, Ursus, Sadyba, Stegny, Ochota, Praga Południe, Grochów, Saska Kępa, Gocław.

Proponujemy Państwu najlepsze usługi dźwigowe mazowieckie i pełen profesjonalizm.

Usługi w całej Polsce

W przypadku dużych zleceń i wielomiesięcznych projektów jesteśmy otwarci na współpracę na terenie całego kraju. Z przyjemnością podejmujemy współpracę z firmami i osobami, które odpowiadają za realizację dużych projektów. Skontaktuj się z nami i zapytaj o nasze usługi i dźwigi w Twojej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do podejmowania satysfakcjonującej współpracy, której efektem będzie pełne zadowolenie klienta i kolejne doświadczenia dla naszej firmy, dzięki którym możemy się rozwijać.