Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Rzeszowie

Profesjonalne usługi dźwigowe Rzeszów, Przemyśl, województwo podkarpackie

Potrzebujesz dźwigów samochodowych lub mobilnych żurawi wieżowych? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe Rzeszów, Przemyśl i okolice. Obsługujemy całe województwo podkarpackie!

Usługi dźwigowe Rzeszów, Przemyśl

Nasza firma to ekspert w dziedzinie profesjonalnych usług dźwigowych świadczonych na terenie Rzeszowa, Przemyśla i okolic. W ramach współpracy w województwie podkarpackim skupiamy się głównie na usługach dla przedsiębiorstw i wykonawców zaangażowanych w rozległe projekty, w tym duże inwestycje budowlane.

Jesteśmy uznawani za jednego z liderów w branży, na którego zawsze można liczyć – nawet przy najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceniach. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia w sektorze usług dźwigowych, które sięga 1989 roku, gdy rozpoczęliśmy działalność w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego.

Dzięki mobilnym żurawiom wieżowym i dźwigom samojezdnym jesteśmy w stanie zapewnić sprawne, szybkie i bezpieczne realizowanie usług. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nasza konkurencja nie ma szans!

Naszym klientom oferujemy warunki dostosowane do ich potrzeb oraz indywidualne podejście. Stawiamy na uczciwość i fair play w relacjach z naszymi zleceniodawcami.

Podnosimy na Podkarpaciu – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Rzeszowie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe – branża budowlana:

 1. Transport pionowy (podnoszenie i przenoszenie) materiałów budowlanych, m.in. belek konstrukcyjnych, ciężkich palet i big bagów.
 2. Przenoszenie dużych maszyn i ciężkich narzędzi używanych przy pracach budowlanych.
 3. Usługi dźwigowe podczas przenoszenia, montażu i demontażu elementów konstrukcyjnych, np. basenów, klimatyzatorów czy ścian budynków modułowych.
 4. Usługi dźwigowe w budownictwie kolejowym i dla transportu drogowego.

Usługi dźwigowe – branża przemysłowa:

 1. Podnoszenie i transport dużych urządzeń i maszyn, które są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Podnoszenie i transport surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Rzeszowie

Usługi dźwigowe – branża energetyczna:

 1. Montaż i modernizacje linii energetycznych.
 2. Prace montażowe i modernizacyjne w elektrowniach wiatrowych, m.in. montaż turbin wiatrowych.
 3. Montaż i demontaż wielkogabarytowych paneli słonecznych na wysokości, np. na dachu budynków.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Montaż i konserwacja na znacznych wysokościach, obejmujące między innymi naprawę oświetlenia, montaż oraz naprawę billboardów i neonów reklamowych. Dodatkowo, zajmujemy się podnoszeniem i transportem klimatyzatorów na dachy budynków.
 2. Przemieszczanie dużych elementów podczas budowy i renowacji wiaduktów, mostów, a także obiektów kulturalnych i sportowych.
 3. Prowadzimy również prace konserwacyjne na budynkach, masztach, antenach i innych istotnych obiektach, gwarantując kompleksową obsługę na różnych płaszczyznach.
usługi dźwigowe Rzeszów

Wynajem dźwigów w Rzeszowie, Przemyślu i okolicach

Posiadamy zapewne największy zestaw pojazdów dedykowanych do świadczenia usług dźwigowych na terenie Rzeszowa, Przemyśla i okolic. Nasze pojazdy są obsługiwane przez doświadczonych operatorów, co oznacza, że wynajem dźwigów w Rzeszowie i okolicach obejmuje kompleksową obsługę operatorską.

Nasze usługi dźwigowe w Rzeszowie i województwie podkarpackim są świadczone na najwyższym poziomie. W każdym przypadku podchodzimy do realizacji z pełnym zaangażowaniem, starając się osiągnąć pełne zadowolenie klienta.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi samojezdne (żurawie kołowe) o maksymalnej nośności do 350 ton, włącznie z żurawiami terenowymi, dedykowanymi do wykonywania zadań w najbardziej wymagających warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, łączące najbardziej pożądane cechy dźwigów samojezdnych i tradycyjnych żurawi budowlanych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, stworzone do podnoszenia w ograniczonych przestrzeniach, w obszarach miejskich i wszędzie tam, gdzie dźwig o niewielkich gabarytach jest najbardziej efektywny.

Oferujemy także wynajem podnośników koszowych wraz z doświadczoną obsługą. Zastosowanie zwyżek z koszem osobowym często okazuje się idealnym uzupełnieniem dla działań dźwigowych. W niektórych przypadkach, realizacja usług dźwigowych wymaga wsparcia w postaci efektywnej współpracy z podnośnikiem. Dzięki bogatej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi na różnych poziomach wysokości.

Nasi zleceniodawcy mogą skorzystać z mobilnych żurawi wieżowych oraz dźwigów samochodowych, pochodzących od cenionych producentów, takich jak SPIERINGS i TEREX DEMAG. Dzięki wykorzystaniu pojazdów tych renomowanych firm, gwarantujemy świadczenie usług o najwyższej jakości, sprawnie, bezpiecznie i efektywnie.

Oferujemy usługi dźwigowe w Rzeszowie, Przemyślu i na terenie województwa podkarpackiego. Korzystamy z pojazdów, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli technicznej przez naszych doświadczonych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Rzeszowie i Przemyślu: dla firm i klientów indywidualnych

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm i wykonawców angażujących się w obszerne projekty i inwestycje. Elastyczność to jeden z naszych mocnych punktów – oferujemy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów, dostosowany do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy gotowi podjąć się różnorodnych zleceń, a nasza oferta obejmuje również możliwość podpisywania kontraktów na kilka miesięcy lub nawet nawiązania stałej współpracy trwającej przez rok i dłużej.

W przypadku dużych zleceń i wielomiesięcznych kontraktów – jesteśmy gotowi dostarczyć nasze pojazdy i realizować usługi dźwigowe w każdym miejscu w Polsce. Nasi operatorzy dźwigów są przygotowani na pracę w delegacjach.

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Krakowie, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Gdańsku, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami i rozpoczęcia współpracy, która na pewno przyniesie Państwu satysfakcję!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Rzeszowie, okolicach i całym województwie podkarpackim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Podkarpacie
usługi dźwigowe Rzeszów

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Rzeszowie i okolicach

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do nawiązania współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i terminowość. Jeśli zainteresowani są Państwo wynajmem dźwigów, żurawi samochodowych czy podnośników koszowych, to nasza firma stanowi doskonały wybór. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień.