Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Białymstoku

Profesjonalne usługi dźwigowe Białystok, Suwałki, województwo podlaskie

Potrzebujesz pomocy dźwigów samochodowych lub mobilnych żurawi wieżowych? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe Białystok, Suwałki i okolice. Obsługujemy całe województwo podlaskie!

Usługi dźwigowe Białystok, Suwałki

Nasza firma zajmuje się realizacją profesjonalnych usług dźwigowych w Białymstoku, Suwałkach i okolicach. W województwie podlaskim naszymi głównymi klientami są firmy i wykonawcy dużych projektów, m.in. budowlanych.

Jesteśmy uznawani za solidnego partnera, któremu można zaufać i bez obaw powierzyć realizowanie nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych prac. Usługi dźwigowe w Białymstoku i na Podlasiu realizujemy od wielu lat, a nasze doświadczenie w branży sięga 1989 roku, gdy rozpoczynaliśmy działalność w Warszawie.

Oferowane przez nas mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe gwarantują sprawną, bezpieczną i szybką realizację usług. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie radzi sobie nasza konkurencja!

Naszym klientom oferujemy warunki szyte na miarę i indywidualne podejście.

Podnosimy na Podlasiu – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Białymstoku i Suwałkach – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe i budownictwo:

 1. Przenoszenie materiałów budowlanych, włączając w to big bagi i ciężkie palety.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie dużych maszyn oraz ciężkich narzędzi używanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. ścian budynków modułowych, basenów czy dużych klimatyzatorów.
 4. Świadczenie usług dla branży kolejowej i transportu drogowego w zakresie budownictwa.

Usługi dźwigowe i przemysł:

 1. Przenoszenie maszyn i urządzeń o dużych gabarytach, wykorzystywanych w różnych sektorach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Białymstoku

Usługi dźwigowe i energetyka:

 1. Kompleksowe usługi, które obejmują montaż oraz konserwację linii energetycznych.
 2. Specjalistyczny montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Instalacja i demontowanie rozległych paneli słonecznych na dużej wysokości.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Prace związane z konserwacją na dużych wysokościach, takie jak naprawy oświetlenia, modernizacja billboardów, podnoszenie i przenoszenie klimatyzatorów, a także neonów reklamowych.
 2. Manipulacja dużymi elementami podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Prace konserwacyjne na budynkach, masztach, antenach i innych obiektach.
usługi dźwigowe Białystok

Wynajem dźwigów w Białymstoku, Suwałkach i okolicach

Nasi zleceniodawcy mogą korzystać z prawdopodobnie największej floty pojazdów realizujących usługi dźwigowe w Białymstoku i okolicach. Oferowane przez nas dźwigi i żurawie obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów, a każdy z nich może pochwalić się dużym doświadczeniem w branży.

Nasze usługi wynajmu dźwigów na Podlasiu są świadczone na najlepszym poziomie. Do każdego kolejnego zlecenia podchodzimy z należytym zaangażowaniem i starannością.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie kołowe (dźwigi samochodowe) o udźwigu do 350 ton, w tym dźwigi terenowe, które przeznaczone są do pracy w najtrudniejszych warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, które są połączeniem najlepszych cech stacjonarnych żurawi budowlanych i dźwigów samojezdnych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, stworzone do pracy w ciasnych przestrzeniach, w miastach, wszędzie tam, gdzie sprawdzi się dźwig o niewielkich gabarytach

Oferujemy również wynajem podnośników koszowych wraz z profesjonalną obsługą. Bardzo często zwyżki z koszem osobowym są idealnym uzupełnieniem dla pracy dźwigów. Niektóre usługi dźwigowe wymagają wsparcia w postaci pracy tandemowej z podnośnikiem. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie realizować kompleksowe usługi na wysokości.

Klienci mogą korzystać z mobilnych żurawi wieżowych i dźwigów samochodowych najlepszych producentów: SPIERINGS i TEREX DEMAG. Dzięki stosowaniu pojazdów wymienionych firm możemy realizować usługi najwyższej jakości, sprawnie, bezpiecznie i efektywnie.

Usługi dźwigowe realizujemy w Białymstoku, Suwałkach i na terenie województwa podlaskiego. Korzystamy z pojazdów, które są w 100% sprawne i regularnie poddawane kontroli technicznej przez naszych serwisantów z dużym doświadczeniem.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Białymstoku i Suwałkach: dla firm i klientów indywidualnych

Usługi dźwigowe w Białymstoku, Suwałkach i na obszarze całego Podlasia realizujemy głównie dla firm i wykonawców dużych projektów i inwestycji. Z naszej oferty można korzystać krótko i długoterminowo. Jesteśmy otwarci na kontrakty obejmujące kilka miesięcy, a nawet na stałą współpracę trwającą powyżej roku.

Dla firm i osób zaangażowanych w realizowanie dużych projektów i długoterminowych kontraktów, oferujemy dostarczenie naszych dźwigów i świadczenie usług dźwigowych w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy otwarci na nawiązanie trwałej współpracy i podejmujemy nawet najbardziej wymagające wyzwania.

Mamy naprawdę duże doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Gdańsku, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu i nawiązywania współpracy, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Białymstoku, okolicach i całym województwie podlaskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Podlasie
usługi dźwigowe na Podlasiu

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Białymstoku i okolicach

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i terminowości. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych pojazdów w naszej firmie jest bardzo dobrym wyborem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez okrągły tydzień.