Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Lublinie

Profesjonalne usługi dźwigowe Lublin, Zamość, Chełm, województwo lubelskie

Poszukujesz korzystnej oferty dźwigów samochodowych lub mobilnych żurawi wieżowych? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Oferujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe Lublin, Zamość, Chełm i okolice. Obsługujemy całe województwo lubelskie!

Usługi dźwigowe Lublin, Zamość, Chełm

Specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług dźwigowych na obszarze Lublina, Zamościa i ich okolic. W województwie lubelskim naszymi głównymi partnerami biznesowymi są firmy oraz wykonawcy zaangażowani w rozległe projekty, w tym budowlane.

Cieszymy się renomą solidnego partnera, któremu można bez obaw powierzyć realizację nawet najbardziej trudnych i skomplikowanych prac. Usługi dźwigowe na terenie Lublina i Lubelszczyzny świadczymy od wielu lat, a nasze doświadczenie w branży sięga 1989 roku, kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność w Warszawie.

Proponowane przez nas mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe zapewniają efektywną, bezpieczną i szybką realizację usług. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie radzi sobie nasza konkurencja!

Dla naszych klientów przygotowujemy warunki adekwatne do ich potrzeb i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Podnosimy na Lubelszczyźnie – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Lublinie, Zamościu – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe – budownictwo:

 1. Podnoszenie i manipulacja materiałami budowlanymi, obejmująca m.in. przenoszenie big bagów i ciężkich palet.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie maszyn o dużych gabarytach oraz ciężkich narzędzi stosowanych w sektorze budowlanym.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, takich jak ściany budynków modułowych, baseny czy duże klimatyzatory.
 4. Świadczenie usług w sektorze kolejowym i transportu drogowego w kontekście budownictwa.

Usługi dźwigowe – przemysł:

 1. Podnoszenie maszyn i urządzeń o znacznych gabarytach, używanych w różnych branżach przemysłowych.
 2. Przenoszenie surowców oraz gotowych produktów w ramach zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe Lublin

Usługi dźwigowe – energetyka:

 1. Usługi kompleksowe obejmujące montaż i konserwację linii energetycznych.
 2. Specjalistyczny montaż oraz demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Instalacja i demontaż rozległych paneli słonecznych na znacznych wysokościach.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Wykonywanie prac związanych z konserwacją na dużych wysokościach, takich jak naprawy oświetlenia, modernizacja billboardów, podnoszenie i przenoszenie klimatyzatorów oraz neonów reklamowych.
 2. Manipulacja dużymi elementami podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Prace konserwacyjne obejmujące budynki, maszty, anteny i inne obiekty.
usługi dźwigowe Lublin

Wynajem dźwigów w Lublinie, Zamościu i okolicach

Nasi zleceniodawcy mają dostęp do przypuszczalnie największej floty pojazdów świadczących usługi dźwigowe w Lublinie i jego okolicach. Nasze dźwigi i żurawie obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów, z których każdy może poszczycić się obszernym doświadczeniem w branży.

Usługi wynajmu dźwigów na Lubelszczyźnie są realizowane na najwyższym poziomie. Każdemu kolejnemu zleceniu poświęcamy należytą uwagę i zapewniamy dbałość o szczegóły, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi samochodowe (żurawie kołowe) o udźwigu do 350 ton, w tym żurawie terenowe, które doskonale sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, będące doskonałym połączeniem najlepszych cech żurawi samochodowych i tradycyjnych żurawi wieżowych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, które będą najlepszym rozwiązaniem w ciasnych przestrzeniach, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dźwig niewielkich rozmiarów

Zapewniamy również wynajem podnośników koszowych z profesjonalną obsługą. Zwyżki z koszem osobowym często stanowią idealne uzupełnienie dla prac wykonywanych za pomocą dźwigów. W przypadku niektórych usług dźwigowych konieczne jest wsparcie w postaci pracy tandemowej z użyciem podnośnika. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi na różnych poziomach wysokości.

Nasi klienci mają dostęp do mobilnych żurawi wieżowych oraz dźwigów samochodowych, wychodzących spod ręki renomowanych producentów, takich jak SPIERINGS i TEREX DEMAG. Dzięki wykorzystaniu pojazdów tych wiodących w branży firm, możemy świadczyć usługi o najwyższej jakości, sprawnie, bezpiecznie i efektywnie.

Usługi dźwigowe realizujemy w Lublinie, Chełmie, Zamościu i na terenie województwa lubelskiego. Stosujemy pojazdy, które cechuje pełna sprawność i które są regularnie poddawane kontroli technicznej przeprowadzanej przez naszych doświadczonych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Lublinie, Zamościu: dla firm i klientów indywidualnych

Realizujemy usługi dźwigowe na terenie Lublina, Zamościa oraz całego województwa lubelskiego, głównie dla firm i osób prowadzących duże projekty i inwestycje. Nasza oferta obejmuje możliwość korzystania z usług zarówno krótko-, jak i długoterminowo. Jesteśmy otwarci na kontrakty trwające przez kilka miesięcy, a także na stałą współpracę, rozciągającą się nawet powyżej roku.

Dla przedsiębiorstw i jednostek zaangażowanych w realizację obszernych projektów oraz długoterminowych kontraktów proponujemy dostarczenie naszych dźwigów i świadczenie kompleksowych usług dźwigowych w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy gotowi na nawiązanie trwałej współpracy i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Mamy potężne doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Łodzi, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Lublinie, okolicach i całym województwie lubelskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe lubelskie
usługi dźwigowe na Lubelszczyźnie

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Lublinie i okolicach

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i rozpoczęcia współpracy, która zapewni obu stronom pełną satysfakcję. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo oraz terminowość. Jeśli zastanawiacie się Państwo nad wynajęciem dźwigów, żurawi samochodowych czy podnośników koszowych, nasza firma to doskonały wybór. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.