Przejdź do treści

Kilka słów o nas

Dźwigi i Podnośniki Sp. z o.o. to firma rodzinna, działająca w Warszawie od początków 1989 roku. Jesteśmy firmą, w której tradycje usług dźwigowych przechodzą z pokolenia na pokolenie i będą realizowane również w następnych pokoleniach.

Prezesem firmy jest Dariusz Kujawa.

Rodzinna firma, którą prowadzimy to firma, która cieszy się dużym szacunkiem ze strony konkurencyjnych firm i bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Podczas ponad 20 lat pracy i wykonywania usług za pomocą takich maszyn jak żurawie samochodowe, dźwigi czy podnośniki koszowe, zdobyliśmy duże doświadczenie, które poszerzamy przy każdym kolejnym zleceniu. Wychodzimy z założenia, że w usługach podnośnikowo-dźwigowych doświadczenia nigdy za wiele i że właśnie dzięki niemu można podejmować się coraz bardziej skomplikowanych zleceń, które z pozoru wydają się niemożliwe do zrealizowania.

W naszej pracy stawiamy na zadowolenie klienta, dlatego do każdego zleceniodawcy podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze rozwiązania dla danego zlecenia. Nie stosujemy schematów i nie wrzucamy zleceń do jednego worka. Nasze usługi podnośnikowe i usługi dźwigowe w Warszawie i innych lokalizacjach za każdym razem zaplanowane są zgodnie z wymogami danej sytuacji, by zapewnić realizację zlecenia na najlepszym poziomie. Podejmując z nami współpracę klient może mieć pewność, że dopasujemy sposób realizacji usługi do jego zlecenia w taki sposób, by efekty były możliwie jak najlepsze.

Nasza firma stawia na ciągły rozwój, dlatego staramy się podążać za najnowszymi trendami i metodami realizacji usług dźwigowych i podnośnikowych. Chętnie inwestujemy również w dodatkowe szkolenia dla naszych pracowników czy w najnowocześniejsze dźwigi, żurawie samojezdne czy podnośniki koszowe, dzięki którym możemy rozszerzać działalność i proponować coraz więcej możliwości.

usługi dźwigowe
dźwigi
usługi dźwigiem

Kadra naszych pracowników to doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani operatorzy dźwigów, żurawi i podnośników, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wiedzą jak sprawnie przeprowadzać działania i zapewniać bezpieczeństwo na placu wykonywanych zleceń. Zatrudniamy tylko takich operatorów, którym możemy w pełni zaufać i powierzyć realizację zlecenia w ich ręce.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy nie tylko na terenie Warszawy.

Jesteśmy do dyspozycji klienta 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Z wielką przyjemnością realizujemy duże zlecenia i długie kontrakty – na terenie całego kraju.