Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Poznaniu

Profesjonalne usługi dźwigowe Poznań, województwo wielkopolskie

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego dźwigu samojezdnego czy mobilnego żurawia wieżowego – skorzystaj z naszej pomocy! Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe Poznań, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Kalisz, Gorzów Wielkopolski, Konin, Piła i okolice. Obsługujemy całe województwo wielkopolskie!

Usługi dźwigowe Poznań, Gniezno, Gorzów Wielkopolski

Realizujemy profesjonalne usługi dźwigowe na terenie województwa wielkopolskiego, m.in. w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim i Kaliszu. Współpracujemy głównie z firmami i realizatorami dużych projektów budowlanych i inwestycji, przy których usługi dźwigowe są niezbędne.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę jako solidny podwykonawca, który odpowiada za usługi dźwigowe w Poznaniu i okolicach realizowane m.in. dla budownictwa czy przemysłu. Na naszym doświadczeniu, sprzęcie i operatorach MOŻNA POLEGAĆ.

Usługi dźwigowe w województwie wielkopolskim realizujemy przy użyciu najwyższej klasy pojazdów i maszyn. Staranny dobór odpowiedniego sprzętu zapewnia szybką, bezpieczną i bezproblemową realizację nawet najbardziej skomplikowanych prac.

Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Nasze usługi dźwigowe charakteryzują się niezawodnością, terminowością, solidnością oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta i zlecenia.

Podnosimy w Wielkopolsce – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Poznaniu – przykładowe zastosowanie:

Dźwigi w branży budowlanej:

 1. Podnoszenie oraz precyzyjne rozmieszczanie materiałów budowlanych.
 2. Podnoszenie i przenoszenie wielkogabarytowych maszyn i narzędzi stosowanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. w budynkach modułowych, basenów, klimatyzatorów etc.
 4. Usługi dźwigowe realizowane dla transportu kolejowego, drogowego i wodnego, np. przy budowie nowych linii kolejowych, dróg, mostów wodnych.

Dźwigi w przemyśle:

 1. Transportowanie wielkogabarytowych maszyn i urządzeń stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe Poznań

Dźwigi w branży energetycznej:

 1. Specjalistyczne usługi związane z instalacją i konserwacją linii energetycznych.
 2. Montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych na terenie województwa wielkopolskiego.
 3. Montaż i demontaż dużych paneli słonecznych na wysokości, np. na dachach wysokich budynków.

Dźwigi w miastach:

 1. Prace konserwacyjne na dużych wysokościach, obejmujące m.in. naprawy oświetlenia, wymianę neonów reklamowych i billboardów, podnoszenie i transport klimatyzatorów.
 2. Podnoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych podczas budowy i naprawy mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Usługi dźwigowe z zakresu prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe w Poznaniu

Wynajem dźwigów w Poznaniu, Gnieźnie i okolicach

Dysponujemy prawdopodobnie największą flotą pojazdów stosowanych podczas realizacji usług dźwigowych w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim, Kaliszu i okolicach.

Zapewniamy nowoczesne dźwigi z profesjonalną obsługą realizowaną przez najlepszych operatorów w branży. Wynajem dźwigów w województwie wielkopolskim realizujemy na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi samojezdne i żurawie samochodowe (50-350 ton), w tym również żurawie terenowe, które sprawdzają się w najtrudniejszym terenie
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS do 60 metrów zasięgu, będące połączeniem najlepszych cech tradycyjnych żurawi wieżowych stacjonarnych i dźwigów samochodowych teleskopowych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, doskonale nadają się do realizowania usług w terenach miejskich, szczególnie tam, gdzie wymagana jest zwrotność i mały ciężar pojazdu.

W naszej ofercie znajdą Państwo również podnośniki koszowe o zasięgu do 53 metrów. Oferujemy usługi podnośnikowe realizowane przez doświadczonych operatorów. Są one doskonałym uzupełnieniem usług dźwigowych – często dźwigi i podnośniki pracują w tandemie.

Nasze mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe dostępne do wynajmowania w województwie wielkopolskim to nowoczesne pojazdy, gwarantujące efektywne i bezpieczne wykonanie zleceń i prac. Stawiamy na dźwigi najlepszych producentów, takich jak SPIERINGS czy TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe zapewniamy w Poznaniu, Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Gorzowie Wielkopolskim, Gnieźnie i całym województwie wielkopolskim. Korzystamy z maszyn, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane pracom serwisowym realizowanym przez naszych techników.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Poznaniu, Gnieźnie: dla firm i klientów indywidualnych

Realizujemy usługi dźwigowe w Poznaniu, Gnieźnie, Kaliszu i w całym województwie wielkopolskim – głównie dla firm i wykonawców dużych projektów i inwestycji. Dźwigi i żurawie wynajmujemy krótko i długoterminowo. Jesteśmy gotowi do pracy przy wielomiesięcznych kontraktach.

Dla firm i wykonawców odpowiedzialnych za realizację dużych projektów i długich kontraktów – możemy dostarczyć nasze pojazdy i realizować usługi dźwigowe w każdym miejscu w Polsce. Nie boimy się wyzwań i wysoko stawianej poprzeczki.

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych we Wrocławiu, w Warszawie, Radomiu, Płocku, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zachęcamy do kontaktu i nawiązywania współpracy, z której z pewnością będą Państwo w 100% zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Poznaniu, województwie wielkopolskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Wielkopolska
usługi dźwigowe w Poznaniu

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Poznaniu i okolicach

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do współpracy, która z całą pewnością przyniesie zadowolenie obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług i sprawnego działania. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych pojazdów w naszej firmie jest doskonałym rozwiązaniem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.