Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Olsztynie

Profesjonalne usługi dźwigowe Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, województwo warmińsko-mazurskie

Jeśli szukasz nowoczesnego dźwigu samochodowego czy mobilnego żurawia wieżowego – skorzystaj z naszej pomocy! Realizujemy specjalistyczne usługi dźwigowe Olsztyn, Mrągowo, Giżycko i okolice. Obsługujemy całe województwo warmińsko-mazurskie!

Usługi dźwigowe Olsztyn, Mrągowo, Giżycko

Naszym klientom, głównie firmom i osobom odpowiedzialnym za realizowanie dużych projektów, proponujemy usługi dźwigowe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nasze dźwigi udostępniamy m.in. w Olsztynie, Mrągowie czy Giżycku. Jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce, gdzie niezbędne są profesjonalne usługi dźwigowe na najwyższym poziomie.

Z przyjemnością podejmujemy dłuższą współpracę w roli solidnego i godnego zaufania podwykonawcy odpowiedzialnego za usługi dźwigowe w Olsztynie i okolicach. Pracujemy dla projektów budowlanych, działamy dla różnych gałęzi przemysłu, a na naszym doświadczeniu, operatorach i pojazdach MOŻNA POLEGAĆ..

Usługi dźwigowe w województwie warmińsko-mazurskim realizujemy korzystając z najwyższej klasy pojazdów i osprzętu dodatkowego. Trafny wybór odpowiedniego sprzętu zapewnia szybkie, bezpieczne i bezproblemowe realizowanie nawet najbardziej zaawansowanych i skomplikowanych prac.

Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Nasze usługi dźwigowe to niezawodność, solidność, bezpieczeństwo, terminowość, najwyższa jakość i ścisła współpraca ze zleceniodawcą.

Podnosimy na Warmii i Mazurach – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Olsztynie – przykładowe zastosowanie:

Dźwigi i branża budowlana:

 1. Podnoszenie oraz odpowiednie rozmieszczanie materiałów budowlanych.
 2. Przemieszczanie i transport dużych maszyn oraz narzędzi używanych w sektorze budowlanym.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, takich jak np. ściany budynków modułowych, baseny, klimatyzatory itp.
 4. Świadczenie usług dźwigowych w kontekście transportu kolejowego, drogowego i wodnego, na przykład przy budowie nowych linii kolejowych, dróg oraz mostów wodnych.

Dźwigi i przemysł:

 1. Transport maszyn i urządzeń o dużych gabarytach używanych w różnych sektorach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w ramach zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe Olsztyn

Dźwigi i energetyka:

 1. Usługi specjalistyczne obejmujące instalację oraz konserwację linii energetycznych.
 2. Montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego.
 3. Instalacja oraz demontaż dużych paneli słonecznych na wysokości, na przykład na dachach wysokich budynków.

Dźwigi w miastach:

 1. Prace konserwacyjne na dużej wysokości, obejmujące np. naprawy oświetlenia, instalację i demontaż neonów, billboardów, a także podnoszenie i transport klimatyzatorów.
 2. Podnoszenie ciężkich elementów konstrukcyjnych podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Usługi dźwigowe z zakresu prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe w Olsztynie

Wynajem dźwigów w Olsztynie, Mrągowie i okolicach

Posiadamy prawdopodobnie największy tabor pojazdów używanych do świadczenia usług dźwigowych w Olsztynie, Giżycku, Mrągowie i okolicach.

Oferujemy nowoczesne dźwigi obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów, którzy należą do najlepszych w branży. Wynajem dźwigów w województwie warmińsko-mazurskim jest realizowany na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktujemy z najwyższą starannością i podejmujemy wyzwanie, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dysponujemy dźwigami samojezdnymi oraz żurawiami samochodowymi o udźwigu od 50 do 350 ton, obejmując również żurawie terenowe, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach terenowych.
 • nasza oferta obejmuje także mobilne żurawie wieżowe marki SPIERINGS, o zasięgu do 60 metrów, łączące najlepsze cechy tradycyjnych żurawi wieżowych stacjonarnych z dźwigami samochodowymi teleskopowymi.
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, stanowią doskonałe rozwiązanie do świadczenia usług w terenach miejskich, zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest zwrotność i niewielka masa pojazdu.

W ramach naszej oferty dostępne są podnośniki koszowe o maksymalnym zasięgu do 53 metrów. Oferujemy wysokiej jakości usługi podnośnikowe, świadczone przez doświadczonych operatorów. Te usługi stanowią doskonałe uzupełnienie dla oferty dźwigowej, często realizowane są w tandemie z dźwigami, zapewniając kompleksową obsługę.

Nasze mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samojezdne dostępne do wynajęcia w województwie warmińsko-mazurskim to nowoczesne pojazdy, gwarantujące efektywne i bezpieczne wykonanie zleceń i usług. Stawiamy na żurawie i dźwigi znakomitych producentów, takich jak SPIERINGS czy TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe zapewniamy w Olsztynie, Giżycku, Mrągowie i całym województwie warmińsko-mazurskim. Korzystamy z maszyn, które są w 100% sprawne i które są pod stałą opieką naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Olsztynie, Mrągowie: dla firm i klientów indywidualnych

Realizujemy usługi dźwigowe na Warmii i Mazurach – głównie dla firm i wykonawców dużych projektów i inwestycji. Dźwigi i żurawie wynajmujemy krótko i długoterminowo. Jesteśmy gotowi do pracy podczas kontraktów trwających nawet kilka miesięcy.

Dla przedsiębiorstw i wykonawców odpowiedzialnych za prowadzenie dużych projektów i długotrwałych kontraktów, oferujemy dostarczenie naszych pojazdów oraz świadczenie usług dźwigowych na terenie całej Polski. Odważnie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań i nie boimy się wysoko zawieszonej poprzeczki.

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Radomiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zachęcamy do kontaktu i nawiązywania współpracy, z której z pewnością będą Państwo w 100% zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Olsztynie, województwie warmińsko-mazurskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe warmińsko-mazurskie
usługi dźwigowe w Olsztynie

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Olsztynie i okolicach

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do współpracy, która z całą pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług, bezpieczeństwa i terminowości. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych pojazdów w naszej firmie jest znakomitym rozwiązaniem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez okrągły tydzień.