Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Szczecinie

Profesjonalne usługi dźwigowe Szczecin, Koszalin, Szczecinek, województwo zachodniopomorskie

Jeśli chcesz wynająć najlepsze mobilne żurawie wieżowe lub dźwigi samojezdne – skorzystaj z naszej oferty! Realizujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe Szczecin, Koszalin i okolice. Obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie!

Usługi dźwigowe Szczecin, Koszalin

Specjalizujemy się w świadczeniu nowoczesnych i profesjonalnych usług dźwigowych, obsługując obszar Szczecina, Koszalina i okolic. W województwie zachodniopomorskim naszymi głównymi klientami są firmy oraz wykonawcy zaangażowani w rozległe projekty, nie tylko budowlane.

Naszą misją jest dostarczanie usług dźwigowych najwyższej jakości dla przedsiębiorstw i dużych inwestycji, które wymagają solidnego partnera, na którego można polegać. Dysponujemy znakomitymi pojazdami i maszynami, które realizują usługi dźwigowe zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze dźwigi i żurawie wykonują zlecenia sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo, podnosząc ciężkie elementy wszędzie tam, gdzie konkurencji może to sprawić trudność.

Nasi klienci mogą oczekiwać indywidualnego podejścia oraz elastycznych warunków współpracy dostosowanych do ich potrzeb.

Podnosimy w województwie zachodniopomorskim – zawsze z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, terminowości i solidności!

Usługi dźwigowe w Szczecinie i Koszalinie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe dla branży budowlanej:

 1. Przenoszenie materiałów budowlanych, w tym big bagów i dużych palet.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie dużych maszyn i narzędzi stosowanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. w budynkach modułowych, basenów, klimatyzatorów etc.
 4. Rozbiórka kominów.
 5. Usługi dla budownictwa kolejowego, drogowego i wodnego.

Usługi dźwigowe dla przemysłu:

 1. Przenoszenie maszyn i urządzeń o znacznym ciężarze, używanych w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów dla zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Szczecinie

Usługi dźwigowe dla energetyki:

 1. Kompleksowa gama usług obejmująca instalację i konserwację linii energetycznych.
 2. Profesjonalny montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Montaż i demontaż dużych paneli słonecznych na wysokości.

Usługi dźwigowe w obszarach miejskich:

 1. Wykonywanie prac konserwacyjnych na znacznej wysokości, obejmujących naprawy oświetlenia, modernizację billboardów, podnoszenie i przemieszczanie klimatyzatorów, a także neonów reklamowych.
 2. Przenoszenie dużych i ciężkich elementów konstrukcyjnych podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Realizacja prac konserwacyjnych na budynkach, kominach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe Szczecin

Wynajem dźwigów w Szczecinie, Koszalinie i okolicach

Firmy i wykonawcy dużych projektów mogą korzystać z jednej z największych flot pojazdów i urządzeń dźwigowych w kraju. Udostępniamy najnowocześniejsze dźwigi i żurawie, które realizują nawet najbardziej precyzyjne usługi dźwigowe w Szczecinie, Koszalinie i okolicznych miejscowościach. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie – o co dbają nasi operatorzy, o których można śmiało powiedzieć, że należą do najlepszych w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie i dźwigi samojezdne o udźwigu od 50 do 350 ton, w tym także dźwigi terenowe, które sprawdzają się doskonale w najbardziej wymagających warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, łączące najbardziej pożądane cechy dźwigów samochodowych i tradycyjnych żurawi wieżowych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, szyte na miarę dla zleceń realizowanych w mieście, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża zwrotność i niewielki ciężar pojazdu

Zapewniamy także możliwość wynajmu podnośników koszowych o zasięgu do 53 metrów. Nasze zwyżki koszowe są dostępne wraz z profesjonalną obsługą operatorską świadczoną przez doświadczonych specjalistów. Często usługi dźwigowe uzupełniane są o podnośniki koszowe, co oznacza, że oferujemy kompleksowe usługi na różnych wysokościach.

Nasze mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe, oferowane przez firmę, to pojazdy najwyższej jakości. Zapewniają one efektywny i bezpieczny przebieg prac. W naszej flocie pojazdów podstawą są dźwigi SPIERINGS i TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe świadczymy w Szczecinie, Koszalinie, Szczecinku i na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego. Korzystamy z dźwigów i żurawi, które są w 100% sprawne i regularnie poddawane przeglądom technicznym przez naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Szczecinie, Koszalinie: dla firm i klientów indywidualnych

Oferujemy usługi dźwigowe w Szczecinie, Koszalinie, Szczecinku oraz na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego. Nasza oferta skierowana jest głównie do przedsiębiorstw i wykonawców zaangażowanych w duże projekty i inwestycje. Proponujemy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów, w tym również umowy obejmujące kilka miesięcy.

Dla firm i osób odpowiedzialnych za realizację projektów i długoterminowych kontraktów, jesteśmy gotowi zapewnić nasze dźwigi i świadczyć usługi dźwigowe w dowolnym miejscu na terenie Polski. Jesteśmy otwarci na nawiązanie trwałej współpracy i podejmowanie wyzwań, nawet tych najtrudniejszych.

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Radomiu, Płocku, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy! Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe zachodniopomorskie
usługi dźwigowe w Szczecinie

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Szczecinie i okolicach

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i rozpoczęcia współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma stanowi gwarancję najwyższej jakości usług oraz efektywnego działania. Jeśli planują Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe, to nasza oferta wynajmu dźwigów i innych urządzeń stanowi doskonałe rozwiązanie – nie tylko w województwie zachodniopomorskim.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.