Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Krakowie

Profesjonalne usługi dźwigowe Kraków, województwo małopolskie

Poszukujesz nowoczesnych dźwigów samojezdnych, mobilnych żurawi wieżowych czy dźwigów miejskich klasy City? Jesteśmy tu dla Ciebie! Oferujemy wynajem dźwigów i profesjonalne usługi dźwigowe Kraków, Wieliczka, Bochnia, Oświęcim, Skawina, Myślenice, Olkusz i okolice. Podnosimy w całym województwie małopolskim.

Usługi dźwigowe Kraków

Oferujemy profesjonalne i niezawodne usługi dźwigowe dostępne dla firm oraz wykonawców prowadzących duże projekty w Krakowie oraz na terenie całego województwa małopolskiego.

Zapewniamy dostęp do najwyższej klasy urządzeń i maszyn, co umożliwia sprawną, szybką i bezproblemową realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań. Nasze usługi charakteryzuje niezawodność, terminowość, solidność oraz indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia.

Podnosimy w Małopolsce – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Krakowie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w budownictwie:

 1. Podnoszenie oraz precyzyjne rozmieszczanie materiałów budowlanych, takich jak cegły, drewno, metal czy beton, stanowi kluczowy element naszych działań.
 2. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych są również w zakresie naszych usług, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby prace odbywały się z najwyższą starannością i zgodnie z normami bezpieczeństwa.
 3. Dodatkowo, specjalizujemy się w transporcie elementów prefabrykowanych, oferując kompleksowe rozwiązania logistyczne dla różnorodnych projektów budowlanych.

Usługi dźwigowe w przemyśle:

 1. Operowanie ciężkimi maszynami oraz urządzeniami to jedna z naszych specjalności, realizowanych w Krakowie i okolicznych miejscowościach.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych to kolejny obszar naszej działalności, gdzie dbamy o efektywność procesów logistycznych oraz precyzyjne wykonanie zadań transportowych.
usługi dźwigowe Kraków

Usługi dźwigowe w energetyce:

 1. Realizujemy kompleksowe usługi związane z instalacją i konserwacją linii energetycznych.
 2. Specjalizujemy się także w profesjonalnym montażu i demontażu turbin w elektrowniach wiatrowych, zapewniając precyzję oraz zgodność z najwyższymi standardami branżowymi.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Realizujemy prace konserwacyjne na znacznych wysokościach, obejmujące m.in. naprawy latarni, wymianę billboardów itp.
 2. Specjalizujemy się również w precyzyjnym podnoszeniu ciężkich elementów podczas budowy i naprawy mostów, zapewniając bezpieczeństwo i skrupulatność wykonania.
 3. Nasza firma oferuje także usługi z zakresu prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp., gwarantując wysoką jakość świadczonych usług oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.
usługi dźwigowe w Krakowie

Wynajem dźwigów w Krakowie

Dla naszych zleceniodawców udostępniamy bogatą flotę pojazdów, dostępnych do świadczenia usług dźwigowych w Krakowie i pobliskich miejscowościach. Oferujemy wynajem dźwigów wraz z profesjonalną obsługą operatorską – skupiamy się na zatrudnianiu najlepszych operatorów w branży!

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie samojezdne i dźwigi samochodowe o udźwigu do 350 ton – w tym dźwigi terenowe, które doskonale sprawdzają się przy realizacji usług w trudnym terenie
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, które łączą najlepsze cechy dźwigów samojezdnych i klasycznych żurawi wieżowych o dużym zasięgu ramienia wysięgnika
 • dźwigi klasy City (TEREX-DEMAG AC40 City) – doskonałe do pracy w terenach miejskich, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest zwrotność i niewielki ciężar pojazdu dźwigowego

Uzupełnieniem dla naszych pojazdów dźwigowych są nowoczesne podnośniki koszowe (zwyżki) o zasięgu do 53 metrów. Nasze zwyżki oferujemy w usłudze wynajmu, oczywiście wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów. Podczas realizacji usług dźwigowych w Małopolsce (czy innych lokalizacjach) często nasze podnośniki pracują w tandemie z dźwigami i żurawiami kołowymi.

Dźwigi i mobilne żurawie wieżowe dostępne do wynajęcia w naszej firmie to nowoczesne pojazdy, które zapewniają efektywne i bezpieczne wykonanie prac. Inwestujemy w sprzęt renomowanych producentów, takich jak SPIERINGS czy TEREX DEMAG.

Nasze usługi dźwigowe w Krakowie i na obszarze całego województwa małopolskiego realizowane są przy użyciu maszyn, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli serwisowej przez naszych doświadczonych techników.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Krakowie: dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy gotowi do świadczenia usług dźwigowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, obejmując obszar Krakowa oraz pobliskich miejscowości. Nasze dźwigi dostępne są do wynajmu zarówno na krótki, jak i długi okres.

W przypadku dużych projektów i współpracy z firmami, oferujemy usługi dźwigowe na terenie całej Polski. Z przyjemnością angażujemy się w realizację nawet wielomiesięcznych kontraktów, obsługując projekty w różnych regionach kraju.

Wielokrotnie realizowaliśmy usługi dźwigowe w Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Płocku, Łodzi, Katowicach czy Wrocławiu. Od początku działalności naszą specjalizacją są usługi dźwigowe w Warszawie i województwie mazowieckim.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych w Krakowie i w województwie małopolskim

usługi dźwigowe Małopolska
usługi dźwigowe Kraków

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Krakowie i okolicach

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy, która z całą pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług i sprawnego działania. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych urządzeń w naszej firmie jest doskonałym rozwiązaniem.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.