Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Katowicach

Profesjonalne usługi dźwigowe Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Gliwice, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, województwo śląskie

Jeśli chcesz wynająć mobilne żurawie wieżowe lub dźwigi samochodowe – skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Gliwice i okolice. Obsługujemy całe województwo śląskie!

Usługi dźwigowe Katowice, Zabrze, Gliwice

Specjalizujemy się w nowoczesnych i profesjonalnych usługach dźwigowych w Katowicach, Zabrzu, Gliwicach, Sosnowcu i okolicach. Naszymi klientami w województwie śląskim są głównie firmy i wykonawcy dużych projektów.

Naszą misją jest zapewnianie najwyższej jakości usług dźwigowych dla firm i dużych inwestycji, które wymagają współpracy z solidnym partnerem, któremu można zaufać. Dysponujemy znakomitymi pojazdami i maszynami, które realizują usługi dźwigowe zgodnie z obowiązującymi standardami.

Nasze dźwigi i żurawie realizują zlecenia szybko, sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i warunki współpracy szyte na miarę.

Podnosimy na Śląsku – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w budownictwie:

 1. Podnoszenie oraz przenoszenie materiałów budowlanych, w tym big bagów i dużych palet.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie dużych maszyn i narzędzi stosowanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. w budynkach modułowych, basenów, klimatyzatorów etc.
 4. Rozbiórka kominów i szybów kopalnianych.
 5. Usługi dla budownictwa kolejowego i drogowego.

Usługi dźwigowe w przemyśle:

 1. Przenoszenie maszyn i urządzeń o dużej masie, używanych w różnych branżach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w ramach zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Katowicach

Usługi dźwigowe w energetyce:

 1. Pełny zakres usług obejmujących instalację oraz konserwację linii energetycznych.
 2. Fachowy montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Instalacja i demontaż dużych paneli słonecznych na wysokości.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Prace związane z konserwacją na wysokości, np. naprawy oświetlenia, modernizacja billboardów, podnoszenie i przenoszenie klimatyzatorów, neonów reklamowych.
 2. Przenoszenie wielkogabarytowych elementów podczas budowy i naprawy mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Prace konserwacyjne na budynkach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe Katowice

Wynajem dźwigów w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu i okolicach

Nasi klienci mają dostęp do jednej z największych flot pojazdów dedykowanych specjalistycznym usługom dźwigowym w obszarze Katowic, Zabrza, Gliwic, Sosnowca i okolic. Oferujemy nowoczesne dźwigi i żurawie obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów. Nasze usługi wynajmu dźwigów w województwie śląskim są świadczone na najwyższym poziomie. Każde kolejne zlecenie traktujemy z pełną starannością i należytym zaangażowaniem.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie i dźwigi samojezdne o udźwigu od 50 do 350 ton, w tym także żurawie terenowe, które sprawdzają się doskonale w najtrudniejszych warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, łączące najbardziej pożądane cechy żurawi samochodowych i tradycyjnych żurawi wieżowych o dużym zasięgu ramienia wysięgnika.
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, znakomicie nadają się do pracy w obszarach miejskich, głównie tam, gdzie wymagana jest zwrotność i niewielki ciężar dźwigu.

Oferujemy również wynajem podnośników koszowych do 53 metrów zasięgu. Nasze zwyżki koszowe udostępniamy wraz z profesjonalną obsługą operatorską realizowaną przez najlepszych fachowców. Bardzo często usługi dźwigowe są uzupełniane przez usługi podnośnikowe, co oznacza, że świadczymy kompleksowe usługi na różnych wysokościach.

Oferowane przez naszą firmę mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe to pojazdy najwyższej jakości. Gwarantują one efektywny i bezpieczny przebieg prac. Stawiamy na dźwigi SPIERINGS i TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe świadczymy w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i na obszarze całego województwa śląskiego. Korzystamy z pojazdów, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli technicznej przez naszych doświadczonych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Katowicach, Sosnowcu, Tychach: dla firm i klientów indywidualnych

Z przyjemnością świadczymy usługi dźwigowe w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach oraz na obszarze całego województwa śląskiego, głównie z myślą o przedsiębiorstwach i wykonawcach angażujących się w duże projekty i inwestycje. Oferujemy zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów, włączając w to umowy obejmujące kilka miesięcy.

Dla firm i jednostek odpowiedzialnych za realizację obszernych projektów i długofalowych kontraktów, jesteśmy w stanie dostarczyć nasze pojazdy i świadczyć usługi dźwigowe w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy otwarci na nawiązanie trwałej współpracy oraz akceptujemy nawet najbardziej wymagające wyzwania.

Mamy ogromne doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Poznaniu, Radomiu, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, z której z pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Katowicach, Sosnowcu, Tychach i na całym Śląsku, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Śląsk
usługi dźwigowe w Katowicach

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Katowicach i na Śląsku

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą i rozpoczęcia owocnej współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma stanowi gwarancję najwyższej jakości usług oraz efektywnego działania. Jeśli planują Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe, to nasza oferta wynajmu dźwigów i innych urządzeń stanowi doskonałe rozwiązanie.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.