Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Toruniu

Profesjonalne usługi dźwigowe Toruń, Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego dźwigu samojezdnego czy mobilnego żurawia wieżowego – skorzystaj z naszej pomocy! Naszą domeną są specjalistyczne usługi dźwigowe Toruń, Włocławek i okolice. Obsługujemy całe województwo kujawsko-pomorskie!

Usługi dźwigowe Toruń, Włocławek

Naszym zleceniodawcom, w szczególności firmom i osobom odpowiedzialnym za duże projekty, oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze dźwigi udostępniamy m.in. w Toruniu, Włocławku, Bydgoszczy (sprawdź usługi dźwigowe Bydgoszcz). Możemy dojechać do każdej lokalizacji, w której niezbędne są usługi dźwigowe najwyższej jakości.

Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę jako solidny i godny zaufania podwykonawca, który zadba o sprawnie realizowane usługi dźwigowe w Toruniu i okolicach. Działamy dla różnorodnych projektów budowlanych, pracujemy dla różnych gałęzi przemysłu. Nasi klienci mogą polegać na naszym doświadczeniu, najlepszych operatorach i niezawodnych maszynach.

Usługi dźwigowe na terenie województwa kujawsko-pomorskiego wykonujemy korzystając z najlepszych pojazdów i doskonale dobranego osprzętu dodatkowego. Dobry wybór odpowiedniego sprzętu gwarantuje sprawne, bezpieczne i bezproblemowe realizowanie prac, które wymagają nieszablonowego podejścia i stanowią wyzwanie.

Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Oferowane przez nas usługi dźwigowe charakteryzują się niezawodnością, solidnością, bezpieczeństwem, terminowością, najwyższą jakością oraz ścisłą współpracą z naszymi zleceniodawcami.

Podnosimy w województwie kujawsko-pomorskim – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Toruniu – przykładowe zastosowanie:

Dźwigi i branża budowlana:

 1. Podnoszenie i precyzyjne rozmieszczanie materiałów budowlanych z wykorzystaniem naszych usług dźwigowych.
 2. Przemieszczanie oraz transport potężnych maszyn i narzędzi, niezbędnych w sektorze budowlanym.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, takich jak ściany budynków modułowych, klimatyzatory czy baseny.
 4. Świadczenie kompleksowych usług dźwigowych w obszarze transportu kolejowego, drogowego i wodnego, zwłaszcza podczas budowy nowych linii kolejowych, dróg oraz mostów wodnych.

Dźwigi i przemysł:

 1. Transportowanie urządzeń i maszyn o dużych gabarytach używanych w różnych sektorach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w ramach zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe Toruń

Dźwigi i energetyka:

 1. Profesjonalne usługi obejmujące instalację i konserwację linii energetycznych.
 2. Montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego.
 3. Instalacja i demontaż wielkogabarytowych paneli słonecznych na wysokości, np. na dachach wysokich budynków.

Dźwigi w miastach:

 1. Prace konserwacyjne na wysokości, obejmujące m.in. naprawy oświetlenia, montaż i demontaż neonów reklamowych, billboardów, a także podnoszenie i transport klimatyzatorów.
 2. Podnoszenie masywnych elementów konstrukcyjnych podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Usługi dźwigowe w zakresie prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe Toruń

Wynajem dźwigów w Toruniu i okolicach

Oferujemy prawdopodobnie największą flotę pojazdów dźwigowych wykorzystywaną do wykonywania usług dźwigowych w Toruniu, Włocławku i okolicach.

Zapewniamy nowoczesne dźwigi obsługiwane przez wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów, uznawanych za najlepszych w branży. Wynajem dźwigów w województwie kujawsko-pomorskim jest realizowany na najwyższym możliwym poziomie. Każde zlecenie traktujemy z największą starannością i podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • możemy zapewnić dźwigi samojezdne o udźwigu od 50 do 350 ton, w tym żurawie terenowe, które są szyte na miarę do realizacji usług w bardzo trudnym terenie
 • oferujemy również mobilne żurawie wieżowe marki SPIERINGS, o zasięgu do 60 metrów, które łączą najlepsze cechy stacjonarnych żurawi wieżowych i dźwigów samochodowych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, które są doskonałym rozwiązaniem do realizacji prac w ciasnych przestrzeniach, w miastach, tam, gdzie ważne są niewielkie rozmiary i waga

Naszym klientom oferujemy również podnośniki koszowe o maksymalnym zasięgu do 53 metrów. Podnośniki wynajmujemy wraz z profesjonalną obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów. Usługi podnośnikowe są bardzo dobrym uzupełnieniem oferty, ponieważ prace dźwigowe są często realizowane w tandemie z podnośnikami – dzięki temu możemy obsługiwać naszych klientów kompleksowo.

Oferowane przez nas mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe dostępne na wynajem w województwie kujawsko-pomorskim to nowoczesne pojazdy, gwarantujące efektywne i bezpieczne wykonanie prac. W ofercie posiadamy żurawie i dźwigi znakomitych producentów, takich jak SPIERINGS czy TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe zapewniamy w Toruniu, Włocławku, Bydgoszczy i całym województwie kujawsko-pomorskim. Korzystamy z maszyn, które są w 100% sprawne i które są pod stałą opieką naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Toruniu, Włocławku: dla firm i klientów indywidualnych

Oferujemy usługi dźwigowe w województwie kujawsko-pomorskim – głównie dla firm i wykonawców dużych projektów i inwestycji. Żurawie i dźwigi wynajmujemy krótko i długoterminowo. Jesteśmy otwarci na współpracę podczas wielomiesięcznych kontraktów, również wyjazdowych.

Dla firm i osób odpowiedzialnych za prowadzenie dużych projektów i długotrwałych kontraktów, oferujemy dostarczenie naszych pojazdów oraz świadczenie usług dźwigowych w obrębie całego kraju. Z odwagą podejmujemy się skomplikowanych wyzwań i nie boimy się wysoko zawieszonej poprzeczki.

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Radomiu, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Szczecinie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zachęcamy do kontaktu i nawiązywania współpracy, z której z pewnością będą Państwo w 100% zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Toruniu i w województwie kujawsko-pomorskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe kujawsko-pomorskie
usługi dźwigowe w Toruniu

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Toruniu i okolicach

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i terminowości. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych pojazdów w naszej firmie jest bardzo dobrym wyborem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.