Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Bielsku-Białej

Profesjonalne usługi dźwigowe Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, województwo śląskie

Chcesz wynająć mobilne żurawie wieżowe lub dźwigi samochodowe? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy usługi dźwigowe Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn i okolice. Obsługujemy całe województwo śląskie!

Usługi dźwigowe Bielsko-Biała, Cieszyn

Specjalizujemy się w realizacji usług dźwigowych dla klientów indywidualnych i firm. W województwie śląskim (głównie Bielsko-Biała, Żywiec, Cieszyn) realizujemy zlecenia głównie od firm i osób odpowiedzialnych za realizację dużych projektów, przy których pomoc dźwigów i żurawi jest niezastąpiona.

Jesteśmy wiodącą firmą w branży usług dźwigowych i cieszymy się szacunkiem oraz zaufaniem szerokiego grona klientów. Nasi zleceniodawcy wiedzą, że można nam powierzyć realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zleceń.

Nasza historia sięga 1989 roku, gdy rozpoczęliśmy działalność w Warszawie i województwie mazowieckim. Dzięki bardzo dużemu doświadczeniu – od kilku lat rozwijamy naszą działalność na pozostałe obszary kraju.

Nasze dźwigi samojezdne i mobilne żurawie wieżowe realizują usługi dźwigowe szybko, sprawnie, bezpiecznie i bezproblemowo. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie radzi sobie nasza konkurencja!

Naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście i warunki współpracy szyte na miarę.

Podnosimy na Śląsku – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Bielsku-Białej, Cieszynie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w branży budowlanej:

 1. Podnoszenie i przenoszenie różnorodnych materiałów budowlanych, w tym materiałów na ciężkich paletach czy w big bagach.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie wielkogabarytowych maszyn, urządzeń oraz narzędzi używanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. klimatyzatorów, basenów, ścian budynków modułowych itp.
 4. Usługi dźwigowe dla budownictwa kolejowego, drogowego.

Usługi dźwigowe w przemyśle:

 1. Podnoszenie i przenoszenie maszyn i urządzeń wielkogabarytowych, wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Bielsku-Białej

Usługi dźwigowe w branży energetycznej:

 1. Usługi dźwigowe związane z montażem i konserwacją linii energetycznych.
 2. Specjalistyczne prace montażowe i demontażowe turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Instalacja i demontaż wielkogabarytowych paneli słonecznych na dużych wysokościach.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Prace konserwacyjne na dużych wysokościach, m.in. naprawy oświetlenia, modernizacja billboardów, podnoszenie i przenoszenie klimatyzatorów, a także neonów reklamowych.
 2. Operowanie dużymi elementami podczas budowy i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Prace konserwacyjne na budynkach, masztach, antenach i innych obiektach.
usługi dźwigowe Bielsko-Biała

Wynajem dźwigów w Bielsku-Białej, Cieszynie i okolicach

Nasi zleceniodawcy mogą korzystać z jednej z największych flot pojazdów świadczących usługi dźwigowe w Bielsku-Białej, Cieszynie, Żywcu i okolicach.

Podczas realizacji prac stosujemy nowoczesne dźwigi i żurawie obsługiwane przez wykwalifikowanych operatorów z dużym doświadczeniem. Usługi wynajmu dźwigów w województwie śląskim są świadczone na najlepszym poziomie. Każde zlecenie na usługi dźwigowe traktujemy z należytą starannością i zaangażowaniem.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi na podwoziu samochodowym o udźwigu do 350 ton, w tym również dźwigi terenowe, przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach
 • Mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, które są bardzo dobrym połączeniem najlepszych cech klasycznych żurawi wieżowych (stacjonarnych) i dźwigów samojezdnych
 • Dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, będące najlepszym wyborem do realizacji usług dźwigowych w miastach, w ciasnych przestrzeniach

Realizujemy także wynajem podnośników koszowych o zasięgu do 53 metrów. Oferowane przez nas zwyżki koszowe są dostępne wraz z profesjonalną obsługą operatorską, realizowaną przez najlepszych specjalistów. Bardzo często usługi dźwigowe uzupełniane są przez usługi podnośnikowe, co oznacza, że możemy realizować kompleksowe usługi na różnych wysokościach.

Oferujemy mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe najwyższej jakości, zapewniające efektywny i bezpieczny przebieg prac. Stawiamy na renomowane marki dźwigów i żurawi, takie jak SPIERINGS i TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe świadczymy w Bielsku-Białej, Cieszynie, Żywcu i na obszarze całego województwa śląskiego. Wykorzystujemy pojazdy, które są w 100% sprawne i regularnie poddawane kontroli technicznej przez naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Bielsku-Białej i Cieszynie: dla firm i klientów indywidualnych

Z radością świadczymy usługi dźwigowe na terenie Bielska-Białej, Cieszyna, Żywca oraz w całym województwie śląskim, z naciskiem na potrzeby przedsiębiorstw i wykonawców zaangażowanych w obszerne projekty i inwestycje. Nasza oferta obejmuje zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem dźwigów, obejmując umowy trwające nawet przez kilka miesięcy. Ponadto, realizujemy kontrakty o długotrwałym charakterze, przekraczające rok.

Dla firm i instytucji odpowiedzialnych za realizację rozległych projektów i długoterminowych kontraktów, proponujemy dostarczenie naszych pojazdów i świadczenie usług dźwigowych w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy gotowi nawiązać trwałą współpracę i podjąć się nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Katowicach, Gdańsku, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy, z której z pewnością będą Państwo w 100% zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Bielsku-Białej, okolicach i całym województwie śląskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Śląsk
usługi dźwigowe w Bielsku-Białej

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Bielsku-Białej i okolicach

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą i nawiązania współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług oraz efektywnego działania. Jeśli planują Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe, nasza oferta wynajmu dźwigów i innych urządzeń stanowi doskonałe rozwiązanie.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez okrągły tydzień.