Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Gdańsku

Profesjonalne usługi dźwigowe Gdańsk, Gdynia, Sopot, województwo pomorskie

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego dźwigu czy mobilnego żurawia wieżowego – skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy najwyższej jakości usługi dźwigowe Gdańsk, Sopot, Gdynia, Tczew, Starogard Gdański, Kościerzyna, Słupsk i okolice. Obsługujemy całe województwo pomorskie!

Usługi dźwigowe Gdańsk, Gdynia, Sopot

Nasza firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnych usług dźwigowych w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach. Podejmujemy współpracę głównie z firmami i wykonawcami dużych projektów w Gdańsku, Trójmieście i na terenie całego województwa pomorskiego.

Naszym celem jest świadczenie najwyższego poziomu usług dźwigowych dla firm i dużych inwestycji, podczas których niezbędna jest współpraca z solidnym partnerem, na którym można polegać. Oferujemy dostęp do najwyższej klasy pojazdów i maszyn świadczących usługi dźwigowe. Dzięki nim możliwa jest sprawna, szybka i bezproblemowa realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń, które wymagają precyzji i nieszablonowego podejścia. Podnosimy wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Nasze usługi charakteryzuje niezawodność, terminowość, solidność oraz indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia.

Podnosimy na Pomorzu – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Gdańsku, Gdyni, Sopocie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w branży budowlanej:

 1. Podnoszenie oraz precyzyjne rozmieszczanie materiałów budowlanych.
 2. Podnoszenie i przemieszczanie dużych maszyn i narzędzi wykorzystywanych w budownictwie.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, np. w budynkach modułowych, basenów, klimatyzatorów etc.
 4. Usługi dla budownictwa kolejowego, drogowego, wodnego.

Usługi dźwigowe w przemyśle:

 1. Transport ciężkich maszyn i urządzeń stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Przenoszenie surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Gdańsku

Usługi dźwigowe w branży energetycznej:

 1. Kompleksowe usługi związane z instalacją i konserwacją linii energetycznych.
 2. Profesjonalny montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Montaż i demontaż dużych paneli solarnych na wysokości.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Prace konserwacyjne na dużych wysokościach, obejmujące m.in. naprawy latarni, wymianę billboardów, podnoszenie i transport klimatyzatorów, neonów reklamowych itp.
 2. Precyzyjne podnoszenie ciężkich elementów podczas budowy i naprawy mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Usługi z zakresu prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp.
usługi dźwigowe Gdańsk

Wynajem dźwigów w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i okolicach

Nasi zleceniodawcy mogą korzystać z prawdopodobnie największej w Polsce floty pojazdów realizujących specjalistyczne usługi dźwigowe w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i okolicach. Zapewniamy nowoczesne dźwigi z obsługą realizowaną przez doświadczonych operatorów. Wynajem dźwigów w województwie pomorskim realizujemy na najwyższym poziomie. Do każdego kolejnego zlecenia podchodzimy z należytą starannością.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie samojezdne oraz dźwigi samochodowe o udźwigu od 50 do 350 ton, w tym również dźwigi terenowe, które sprawdzają się doskonale w trudnych warunkach terenowych
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, łączące najlepsze cechy dźwigów samochodowych i tradycyjnych żurawi wieżowych o dużym zasięgu ramienia wysięgnika
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, idealnie nadają się do pracy w terenach miejskich, szczególnie tam, gdzie wymagana jest zwrotność i niewielki ciężar dźwigu.

Naszą flotę pojazdów dźwigowych uzupełniają nowoczesne podnośniki koszowe (zwyżki) o zasięgu do 53 metrów. Oferujemy wynajem tych zwyżek wraz z profesjonalną obsługą zapewnianą przez doświadczonych operatorów. W trakcie realizacji usług dźwigowych na Pomorzu (czy w innych lokalizacjach) nasze podnośniki często współpracują z dźwigami i żurawiami kołowymi.

Nasze dźwigi samojezdne i mobilne żurawie wieżowe dostępne do wynajęcia to nowoczesne pojazdy, gwarantujące efektywne i bezpieczne wykonanie prac. Inwestujemy w dźwigi najlepszych producentów, takich jak SPIERINGS czy TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe świadczymy w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i na obszarze całego województwa pomorskiego, korzystając z maszyn, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli serwisowej przez naszych doświadczonych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Gdańsku, Sopocie i Gdyni: dla firm i klientów indywidualnych

Z przyjemnością realizujemy usługi dźwigowe w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i w całym województwie pomorskim – głównie dla firm i wykonawców dużych projektów i inwestycji. Dźwigi wynajmujemy krótko i długoterminowo, nawet na kontrakty wielomiesięczne.

Dla firm i osób odpowiedzialnych za realizację dużych projektów i długich kontraktów – jesteśmy w stanie dostarczyć nasze pojazdy i realizować usługi dźwigowe w każdym miejscu w Polsce. Jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę i nawet najtrudniejsze wyzwania.

Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Warszawie, Radomiu, Płocku, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zachęcamy do kontaktu i współpracy, z której z pewnością będą Państwo zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Gdańsku, województwie pomorskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe pomorskie
usługi dźwigowe w Gdańsku

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Gdańsku i na Pomorzu

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy, która z całą pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług i sprawnego działania. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych urządzeń w naszej firmie jest doskonałym rozwiązaniem.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.