Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Łodzi

Profesjonalne usługi dźwigowe Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski, województwo łódzkie

Potrzebujesz pomocy dźwigów samojezdnych lub mobilnych żurawi wieżowych? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy profesjonalne usługi dźwigowe Łódź, Zgierz i okolice. Obsługujemy całe województwo łódzkie!

Usługi dźwigowe Łódź, Zgierz, Piotrków Trybunalski

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dźwigowych w Łodzi, Zgierzu, Piotrkowie Trybunalskim i okolicach. W województwie łódzkim współpracujemy głównie z firmami oraz wykonawcami zaangażowanymi w obszerne projekty, w tym duże inwestycje budowlane.

Cieszymy się renomą solidnego partnera, na którego można liczyć, powierzając nam nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zadania. Posiadamy długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług dźwigowych, sięgające 1989 roku, kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność w Warszawie i województwie mazowieckim.

Nasze mobilne żurawie wieżowe i dźwigi samochodowe zapewniają sprawne, bezpieczne i szybkie realizowanie usług. Podnosimy ciężkie ładunki wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja.

Naszym zleceniodawcom proponujemy warunki dostosowane do ich potrzeb i indywidualne podejście. Gramy fair play wobec naszych klientów!

Podnosimy w województwie łódzkim – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Łodzi – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w budownictwie:

 1. Transport pionowy materiałów budowlanych, m.in. ciężkich palet i big bagów.
 2. Transport wielkogabarytowych maszyn oraz ciężkich narzędzi używanych w budownictwie.
 3. Usługi realizowane przy przenoszeniu, montażu i demontażu elementów konstrukcyjnych, np. basenów, klimatyzatorów czy ścian budynków modułowych.
 4. Usługi dźwigowe dla budownictwa kolejowego, transportu drogowego.

Usługi dźwigowe dla przemysłu:

 1. Przemieszczanie maszyn i urządzeń wielkogabarytowych, wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu.
 2. Manipulacja surowcami i gotowymi produktami w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Łodzi

Usługi dźwigowe w energetyce:

 1. Montaż i konserwacja linii energetycznych.
 2. Prace montażowe i modernizacyjne w elektrowniach wiatrowych, m.in. montaż turbin wiatrowych.
 3. Montaż i demontaż dużych paneli słonecznych na wysokościach, np. na dachu budynków.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Montaż i konserwacja na dużej wysokości, np. naprawa oświetlenia, montaż i naprawa billboardów i neonów reklamowych, podnoszenie i transport klimatyzatorów na dachy budynków.
 2. Przemieszczanie dużych elementów podczas budowy i renowacji wiaduktów, mostów, obiektów kulturalnych i sportowych.
 3. Prace konserwacyjne na budynkach, masztach, antenach i innych obiektach.
usługi dźwigowe Łódź

Wynajem dźwigów w Łodzi, Zgierzu i okolicach

Dysponujemy prawdopodobnie największą flotą pojazdów stosowanych do realizacji usług dźwigowych w Łodzi, Zgierzu, Piotrkowie Trybunalskim i okolicach. Nasze pojazdy obsługiwane są przez najlepszych, doświadczonych operatorów. Oznacza to, że wynajem dźwigów w Łodzi i okolicach realizujemy wraz z pełną obsługą operatorską.

Nasze usługi dźwigowe w Łodzi i województwie łódzkim są świadczone na najwyższym możliwym poziomie. Każde zlecenie realizujemy z pełnym zaangażowaniem, z dbałością o pełne zadowolenie klienta.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi samojezdne (żurawie kołowe) o maksymalnej nośności do 350 ton, w tym żurawie terenowe, które przeznaczone są do realizacji zadań w najtrudniejszych warunkach
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, łączące najbardziej pożądane cechy dźwigów samochodowych i klasycznych żurawi budowlanych
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, zaprojektowane do podnoszenia w ograniczonych przestrzeniach, w miejskich obszarach oraz wszędzie tam, gdzie dźwig o niewielkich gabarytach okazuje się być najbardziej skuteczny

Proponujemy także wynajem podnośników koszowych wraz z profesjonalną obsługą. Zwyżki z koszem osobowym bardzo często stanowią doskonałe uzupełnienie dla pracy dźwigów. W niektórych przypadkach usługi dźwigowe wymagają wsparcia w postaci współpracy z podnośnikiem. Dzięki tak różnorodnej ofercie jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi na różnych wysokościach.

Nasi klienci mają dostęp do mobilnych żurawi wieżowych oraz dźwigów samochodowych najwyżej cenionych producentów, takich jak SPIERINGS i TEREX DEMAG. Dzięki wykorzystaniu pojazdów tych renomowanych firm jesteśmy w stanie świadczyć usługi o najwyższej jakości, sprawnie, bezpiecznie i efektywnie.

Oferujemy usługi dźwigowe na terenie Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego i województwa łódzkiego. Posługujemy się pojazdami, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli technicznej przez naszych doświadczonych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Łodzi, Zgierzu: dla firm i klientów indywidualnych

Realizujemy usługi dźwigowe w Łodzi, Zgierzu, Piotrkowie Trybunalskim i na obszarze całego województwa łódzkiego, skierowane głównie do firm i wykonawców prowadzących rozległe projekty i inwestycje. Nasza oferta obejmuje zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na podpisanie kontraktów obejmujących kilka miesięcy, a nawet na nawiązanie stałej współpracy trwającej ponad rok.

Dla przedsiębiorstw i osób zaangażowanych w realizację rozległych projektów i długotrwałych kontraktów, proponujemy dostarczenie naszych dźwigów oraz świadczenie usług dźwigowych w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy gotowi na nawiązanie trwałej współpracy i podejmujemy się nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Posiadamy ogromne doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Gdańsku, Płocku, Szczecinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami i rozpoczęcia współpracy, która na pewno przyniesie Państwu satysfakcję!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Łodzi, okolicach i całym województwie łódzkim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe w Łodzi
usługi dźwigowe w Łodzi

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Łodzi i okolicach

Zachęcamy do kontaktu i do nawiązywania współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo i terminowości. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych pojazdów w naszej firmie jest bardzo dobrym wyborem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez okrągły tydzień.