Przejdź do treści

Usługi dźwigowe we Wrocławiu

Profesjonalne usługi dźwigowe Wrocław, województwo dolnośląskie

Jeśli poszukujesz najlepszego dźwigu czy mobilnego żurawia wieżowego – skorzystaj z naszej oferty! Oferujemy specjalistyczne usługi dźwigowe Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Kłodzko, Bolesławiec, Świdnica, Oława, Trzebnica i okolice. Obsługujemy całe województwo dolnośląskie!

Usługi dźwigowe Wrocław

Nasza firma jest wyspecjalizowana w świadczeniu profesjonalnych usług dźwigowych na terenie Wrocławia, Legnicy, Wałbrzycha i okolic. Na Dolnym Śląsku współpracujemy głównie z firmami i realizatorami dużych projektów budowlanych i transportowych, przy których usługi dźwigowe są niezbędne.

Świadczymy usługi dźwigowe we Wrocławiu i w okolicach na wielu placach budowlanych, a także wspieramy różnorodne gałęzie przemysłu. Przy pracy wykorzystujemy nowoczesne pojazdy i maszyny, a dzięki nim możliwa jest sprawna, szybka i bezproblemowa realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń, które wymagają precyzji i podejścia dalekiego od schematów. Podnosimy prawie wszystko i wszędzie tam, gdzie nie poradzi sobie nasza konkurencja!

Współpraca z nami to gwarancja niezawodności, solidnego podejścia, terminowości i indywidualnego podejścia do każdego zleceniodawcy. Nie boimy się wysoko stawianej poprzeczki.

Podnosimy na Dolnym Śląsku – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe we Wrocławiu – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe w budownictwie:

 1. Podnoszenie i precyzyjne rozmieszczanie materiałów budowlanych o różnej wadze i na różnych wysokościach.
 2. Manewrowanie i przemieszczanie dużych maszyn i narzędzi używanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż wielkogabarytowych elementów konstrukcyjnych, na przykład w budownictwie modułowym, basenach, systemach klimatyzacyjnych itp.
 4. Usługi dla sektorów budownictwa kolejowego, drogowego oraz wodnego.

Usługi dźwigowe dla przemysłu:

 1. Podnoszenie i przemieszczanie masywnych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w różnych sektorach przemysłu.
 2. Transport surowców i gotowych produktów w obrębie zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe we Wrocławiu

Usługi dźwigowe w energetyce:

 1. Całościowe świadczenia związane z instalacją i utrzymaniem linii energetycznych.
 2. Fachowy montaż i demontaż turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Instalacja i demontaż dużych paneli solarnych na znacznych wysokościach.

Usługi dźwigowe w mieście:

 1. Prace naprawcze i konserwacyjne na wysokościach, obejmujące między innymi naprawy latarni miejskich, instalację i wymianę billboardów reklamowych, podnoszenie i transport klimatyzatorów, a także neonów reklamowych.
 2. Precyzyjne podnoszenie ciężkich elementów podczas budowy i naprawy mostów, wiaduktów, obiektów sportowych, handlowych i kulturalnych.
 3. Usługi z zakresu prac konserwacyjnych na budynkach, masztach, antenach itp. z dbałością o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.
usługi dźwigowe Wrocław

Wynajem dźwigów we Wrocławiu i okolicach

Nasi kontrahenci mają dostęp do jednej z największych flot pojazdów świadczących specjalistyczne usługi dźwigowe we Wrocławiu i województwie dolnośląskim. Oferujemy nowoczesne dźwigi i żurawie obsługiwane przez doświadczonych operatorów. Wynajem dźwigów na Dolnym Śląsku realizujemy na najwyższym poziomie, a każde kolejne zlecenie traktujemy z należytą starannością.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • żurawie samojezdne oraz dźwigi samochodowe o udźwigu od 50 do 350 ton – na podwoziu samochodowym, w tym żurawie terenowe, doskonałe do pracy w każdym terenie
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, czyli żurawie wieżowe osadzone na podwoziu samochodu ciężarowego, bardzo dobre do pracy w dużych miastach i wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca lub nie opłaca się rozstawiać tradycyjnego żurawia wieżowego
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, stworzone do pracy w ciasnych miejskich przestrzeniach, a nawet wewnątrz budynków, lżejsze od zwykłych dźwigów samochodowych, zwrotniejsze

Uzupełnieniem oferty dźwigów i żurawi są zwyżki koszowe (podnośniki koszowe) o zasięgu do 53 metrów. Wynajem podnośników realizowany jest wraz z obsługą operatorską.

Dbając o jakość naszych usług – wybieramy pojazdy najlepszych producentów. Stosowane przez nas dźwigi samochodowe i mobilne żurawie wieżowe to maszyny firm takich jak TEREX DEMAG czy SPIERINGS.

Usługi dźwigowe świadczymy we Wrocławiu, w Legnicy, Wałbrzychu, Bolesławcu i na obszarze całego województwa dolnośląskiego, korzystając z maszyn, które są w pełni sprawne i regularnie poddawane kontroli serwisowej przez naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe we Wrocławiu: dla firm i klientów indywidualnych

Chętnie świadczymy usługi dźwigowe we Wrocławiu, Legnicy, Bolesławcu, Wałbrzychu i całym województwie dolnośląskim, głównie dla firm i wykonawców zaangażowanych w większe projekty i inwestycje. Oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem dźwigów, nawet na kontrakty trwające przez wiele miesięcy.

Dla przedsiębiorstw i osób odpowiedzialnych za realizację rozległych projektów i długotrwałych kontraktów, jesteśmy gotowi dostarczyć nasze pojazdy i świadczyć usługi dźwigowe w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę i podejmowanie nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań. Nasi doświadczeni operatorzy są gotowi do pracy w tzw. delegacji.

Mamy pokaźne doświadczenie w wykonywaniu usług dźwigowych w Warszawie, Radomiu, Płocku, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zachęcamy do kontaktu i współpracy, z której z pewnością będą Państwo usatysfakcjonowani!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Dolny Śląsk
usługi dźwigowe we Wrocławiu

Zapraszamy do kontaktu i współpracy we Wrocławiu i okolicach

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i do nawiązywania współpracy, która z całą pewnością przyniesie 100% zadowolenia. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług i sprawnego działania. Jeśli chcą Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe to wynajem dźwigów i innych urządzeń w naszej firmie jest doskonałym rozwiązaniem. Podnosimy w całej Polsce!

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.