Przejdź do treści

Usługi dźwigowe w Częstochowie

Profesjonalne usługi dźwigowe Częstochowa, Lubliniec, województwo śląskie

Chcesz wynająć mobilne żurawie wieżowe lub dźwigi samochodowe? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Oferujemy usługi dźwigowe Częstochowa, Lubliniec i okolice. Obsługujemy całe województwo śląskie!

Usługi dźwigowe Częstochowa, Lubliniec

Jesteśmy specjalistami w świadczeniu usług dźwigowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. W obszarze województwa śląskiego,m.in. Częstochowa, Lubliniec, realizujemy zlecenia głównie od przedsiębiorstw i osób odpowiedzialnych za realizację rozległych projektów, gdzie wsparcie dźwigów i żurawi jest nieocenione.

Jesteśmy wiodącym podmiotem w sektorze usług dźwigowych, cieszącym się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona klientów. Nasi zleceniodawcy mogą nam powierzyć wykonanie nawet najbardziej wymagających i trudnych zleceń.

Nasza historia sięga roku 1989, kiedy rozpoczęliśmy naszą działalność w Warszawie i województwie mazowieckim. Zyskaliśmy znaczne doświadczenie, dlatego od kilku lat sukcesywnie poszerzamy zakres naszej działalności na pozostałe obszary kraju.

Nasze dźwigi samochodowe oraz mobilne żurawie wieżowe świadczą usługi dźwigowe szybko, sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z oczekiwaniami zleceniodawców. Podnosimy tam, gdzie nasza konkurencja nie potrafi sprostać wyzwaniu!

Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście oraz warunki współpracy dostosowane do ich potrzeb.

Podnosimy na Śląsku – bezpiecznie, terminowo i solidnie!

Usługi dźwigowe w Częstochowie – przykładowe zastosowanie:

Usługi dźwigowe dla budownictwa:

 1. Efektywne podnoszenie i przemieszczanie różnorodnych materiałów budowlanych, włączając w to ciężkie palety i big bagi.
 2. Precyzyjne podnoszenie oraz przemieszczanie ciężkich i dużych maszyn, urządzeń i narzędzi używanych w branży budowlanej.
 3. Montaż i demontaż elementów konstrukcyjnych, takich jak klimatyzatory, baseny, ściany budynków modułowych itp.
 4. Świadczenie usług dźwigowych dedykowanych budownictwu kolejowemu, drogowemu oraz innym projektom infrastrukturalnym.

Usługi dźwigowe dla przemysłu:

 1. Podnoszenie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń o dużych gabarytach, używanych w różnych sektorach przemysłu.
 2. Manipulacja (transport) surowcami i gotowymi produktami dla zakładów produkcyjnych i przemysłowych.
usługi dźwigowe w Częstochowie

Usługi dźwigowe dla energetyki:

 1. Wykonywanie usług dźwigowych związanych z montażem oraz konserwacją linii energetycznych.
 2. Realizacja specjalistycznych prac montażowych i demontażowych turbin w elektrowniach wiatrowych.
 3. Montaż i demontaż paneli słonecznych o dużych gabarytach na wysokich konstrukcjach.

Usługi dźwigowe w miastach:

 1. Konserwacje i naprawy na znacznych wysokościach, obejmujące naprawy oświetlenia, modernizację billboardów, podnoszenie i przenoszenie klimatyzatorów, a także neonów reklamowych.
 2. Podnoszenie i manipulacja masywnymi elementami podczas konstrukcji i renowacji mostów, wiaduktów, obiektów sportowych i kulturalnych.
 3. Działania konserwacyjne obejmujące budynki, maszty, anteny i inne obiekty.
usługi dźwigowe Częstochowa

Wynajem dźwigów w Częstochowie i okolicach

Nasi klienci mają dostęp do jednej z największych flot pojazdów świadczących usługi dźwigowe w Częstochowie, Lublińcu i pobliskich regionach.

W trakcie realizacji zleceń korzystamy z nowoczesnych dźwigów i żurawi obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów z imponującym doświadczeniem. Usługi wynajmu dźwigów w województwie śląskim świadczymy na najwyższym poziomie. Każde zlecenie na usługi dźwigowe w Częstochowie i okolicach traktujemy z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem.

Dźwigi i żurawie dostępne w naszej ofercie:

 • dźwigi samojezdne o nośności do 350 ton, w tym również dźwigi terenowe, przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach.
 • mobilne żurawie wieżowe SPIERINGS o zasięgu do 60 metrów, to wyjątkowe połączenie najbardziej korzystnych cech tradycyjnych żurawi wieżowych (stacjonarnych) i dźwigów na podwoziu samochodowym.
 • dźwigi klasy City, takie jak TEREX-DEMAG AC40 City, będące najlepszym rozwiązaniem przy realizacji usług dźwigowych w miastach, w ciasnych przestrzeniach

Oferujemy również wynajem podnośników koszowych o zasięgu do 53 metrów. Nasze zwyżki koszowe są dostępne wraz z profesjonalną obsługą operatorską, świadczoną przez bardzo dobrych specjalistów. Często usługi dźwigowe są uzupełniane o usługi podnośnikowe (praca dźwigu w tandemie z podnośnikiem), co pozwala nam oferować kompleksowe usługi na różnych wysokościach.

W ofercie posiadamy mobilne żurawie wieżowe oraz dźwigi samochodowe najwyższej jakości, gwarantujące efektywny i bezpieczny przebieg prac. Stawiamy na szanowane marki dźwigów i żurawi, takie jak SPIERINGS i TEREX DEMAG.

Usługi dźwigowe świadczymy w Częstochowie, Lublińcu i na obszarze całego województwa śląskiego. Korzystamy z pojazdów, które są w pełni sprawne i regularnie przeglądane i konserwowane przez naszych serwisantów.

Zapewniamy usługi dźwigowe w Częstochowie: dla firm i klientów indywidualnych

Z przyjemnością oferujemy usługi dźwigowe na obszarze Częstochowy, Lublińca oraz w całym województwie śląskim, skoncentrowane przede wszystkim na potrzebach przedsiębiorstw i wykonawców zaangażowanych w rozległe projekty i inwestycje. Nasza elastyczna oferta obejmuje zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem dźwigów, obejmujący umowy trwające nawet przez kilka miesięcy. Ponadto, realizujemy także długoterminowe kontrakty trwające powyżej roku.

Dla firm i osób odpowiedzialnych za prowadzenie obszernych projektów i długotrwałych kontraktów, proponujemy dostarczenie naszych pojazdów i świadczenie usług dźwigowych w dowolnym miejscu w Polsce. Jesteśmy gotowi na nawiązanie trwałej współpracy i podejmowanie nawet najbardziej wymagających wyzwań.

Mamy bardzo duże doświadczenie w realizowaniu usług dźwigowych w Białymstoku, Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Toruniu i wielu innych lokalizacjach.

Podnosimy w całej Polsce!

Zapraszamy do kontaktu i podejmowania współpracy, z której z pewnością będą Państwo w 100% zadowoleni!

Kliknij w obrazek i sprawdź pełną ofertę naszych żurawi samojezdnych dostępnych w Częstochowie, okolicach i całym województwie śląskim, a przy dużych zleceniach – w całej Polsce

usługi dźwigowe Śląsk
usługi dźwigowe w Częstochowie

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w Częstochowie i okolicach

Zapraszamy do nawiązywania kontaktu z naszą firmą i współpracy, która z pewnością przyniesie satysfakcję obu stronom. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług oraz efektywnego działania. Jeśli chcieliby Państwo wynająć dźwigi, żurawie samochodowe czy podnośniki koszowe, nasza oferta wynajmu dźwigów i innych urządzeń stanowi doskonałe rozwiązanie i to nie tylko na terenie Częstochowy.

Jesteśmy do dyspozycji dla Państwa przez 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.